Vianoce v Krajine Nekrajine
Už sa to blíži, už sa to blíži...Vianoce, ktoré pomaly ale isto strácajú svoju pravú podstatu. Je to väčšinou len o tom kde čo kúpiť, mať čo najviac, aký darček a komu, aby bol šťastný. A pritom tie najkrajšie darčeky sú zadarmo a možno preto sa na ne zabúda....
Nestáva sa často, aby sa niekto zmienil o čomsi takom, pretože by mu nikto ani z polovice neveril, že čosi také existuje. Miesto kde nikoho nezaujíma váš kariérny postup, doterajší život ani veľkosť bankového konta a kde sa aj tie najneuveriteľnejšie veci stávajú uveriteľnými...